Кенійським школярам розповіли про Чорнобиль

Четвер, 03 травня 2018 09:12 Автор  Оксана Козак Опубліковано в Світ
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)
Кенійським школярам розповіли про Чорнобиль Фото - Посольство України у Кенії

26 квітня 2018 р. у рамках відзначення Міжнародного дня пам'яті про Чорнобильську катастрофу Посольством України в Кенії було проведено комеморативний захід в одному з навчальних закладів Найробі.

Лекція та дискусія з молодим поколінням на тему уроків Чорнобиля для майбутнього відбулася в одній з престижних міжнародних шкіл в Кенії «Peponi School», - повідомляє Посольство України у Кенії.

Діалог з учнями старших класів і викладацьким складом охопив широкий спектр питань у контексті аварії на ЧАЕС, включаючи її технічні причини, наслідки впливу радіації на здоров’я людини і екологію, а також психологічні аспекті трагедії. Окрема дискусія розгорнулася щодо ролі Московської влади у катастрофі, навколо причинно-наслідкових зав’язків між цією трагедією і завершенням холодної війни та розпадом Радянського Союзу.

Відповідно, була порушена також і проблематика сучасної російської агресії в Україні, присутній кенійській аудиторії була надана додаткова інформація і роз’яснення.

Експозиція плакатів під назвою «Уроки Чорнобиля для майбутнього», підготовлена силами Посольства, разом з трансляцією різноманітних відеоматеріалів триватиме у школі з 23 до 27 квітня. Бібліотеці школи також подаровано низку наукових видань на тему джерел та впливу радіації.