У Греції на покладання вінків запросили представників Новоросії

Четвер, 10 травня 2018 07:17 Автор  Оксана Козак Опубліковано в Світ
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)
У Греції на покладання вінків запросили представників Новоросії Фото - Консульство України у Салоніках

Інцидент стався 9 травня 2018 року у Салоніках під час церемонії покладення офіційними особами вінків біля монументу на російському секторі Союзницького кладовища «Зейтенлік». Служба Протоколу Периферії Центральної Македонії запросила представника так званої «Новоросії» для покладення вінка.

Про це "Стожарам" повідомило Консульство України у Салоніках.

У зв'язку з цим, Консульство України в Салоніках висловило рішучий протест події, яка відбулася в Салоніках під час проведення офіційними представниками Периферії Центральної Македонії церемонії до Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

"Особливе занепокоєння викликає те, що ця подія сталася під час відзначення перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, яка стала справжньою трагедією для українського народу, внаслідок якої загинуло близько 10 мільйонів українців і сьогодні, коли Україна знову потерпає від зовнішньої агресії.
Очікуємо на офіційні пояснення від грецької сторони щодо цього резонансного інциденту, який іде всупереч офіційній позиції Греції і сподіваємося, що в даному випадку мова йде про крайню некомпетентність працівників задіяних служб, а не про черговий крок підтримки з боку грецьких посадових осіб незаконній окупації Росією Криму та веденню гібридної війни на Донбасі",- повідомили у консульстві.

Останнє редагування Четвер, 10 травня 2018 07:35