Як іспанським діточкам про Україну розповідали

Неділя, 13 травня 2018 04:32 Автор  Марта Патика Опубліковано в Світ
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)
Як іспанським діточкам про Україну розповідали Фото - Консульство України у Малазі

35 найуспішніших учнів школи імені Хосе Кальдерона (м. Малага) віком від 8 до 12 років відвідали Консульство України у Малазі, Іспанія, в рамках реалізації навчально-дослідницької програми «Анадалусія поглиблює знання», ініційованої Управлінням з питань освіти Уряду Андалусії.

Співробітники Консульства розповіли маленьким іспанським гостям найцікавіші факти про Україну, географію, історію, релігію, економіку і культурну спадщину нашої держави, продемонстрували національну символіку, вироби традиційних ремесел, низку презентаційних відео і фотоальбомів про Україну. Завдяки сприянню, наданому Українською школою Малаги, іспанські школярі мали змогу приміряти українські національні костюми та дізнатись про особливості українських народних танців.

1525937695 8808Численні запитання дітей засвідчили їх велику зацікавленість і ентузіазм у знайомстві з традиційною українською культурою та сучасною Україною. Директор школи Сальвадор Ортіс Лосано висловив щиру вдячність Консульству за теплий прийом і організацію цікавого візиту школярів.