У Греції відбулись "Дні української мови та культури"

Вівторок, 05 червня 2018 07:03 Автор  Оксана Козак Опубліковано в Світ
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

З 25 по 27 травня 2018 року у грецькому місті Комотіні (область Східна Македонія і Фракія), за організаційної ініціативи Маріупольського державного університету і Фракійського університету імені Демокріта та за підтримки Посольства України в Грецькій Республіці і Консульства України в Салоніках відбулися Дні української мови та культури.

Захід відбувся у рамках міжнародної конференції з проблематики викладання іноземних, що проходила у Фракійському університеті імені Демокріта за участі викладачів і науковців Маріупольського державного університету, - повідомили "Стожарам" подробиці у Посольстві України у Греції,

Урочисте відкриття Днів української мови та культури відвідали науковці з Греції, Франції, Кіпру, Канади, Румунії, Туреччини, Болгарії, Албанії, які взяли участь у конференції, а також представники місцевої громадськості.

На початку заходу прозвучали гімни України та Греції, на сцені були встановлені прапори двох країн. Аудиторії було представлено документальний фільм про Україну і про діяльність Маріупольського держуніверситету.

Делегація Маріупольського держуніверситету на чолі з ректором К.В.Балабановим ознайомила учасників заходу із досягненнями України у євроінтеграційному поступі, впровадженням реформ в нашій країні, а також можливостями навчання в українських вищих навчальних закладах. Окремою темою презентації стали багатовікові дружні відносини та культурні зв'язки між українським і грецьким народами.

Останнє редагування Вівторок, 05 червня 2018 07:21