#BoycottWorldCup2018 У Нідерландах скандал через марку проти Чемпіонату світу з футболу у Росії Рекомендовані

Четвер, 14 червня 2018 11:36 Автор  Стожари Опубліковано в Світ
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)
#BoycottWorldCup2018 У Нідерландах скандал через марку проти Чемпіонату світу з футболу у Росії Фото - Facebook

У Нідерландах зчинився скандал через друк поштової марки, яка зображає футболіста, який м'ячем збиває літак. Підпис внизу "FIFA Worldcup Russia 2018". Марка надрукована за зразком плакату з серії, присвяченої бойкоту Чемпіонату світу з футболу, які намалював український художний Андрій Єрмоленко. Тобто проводиться чіткий зв'язок між чемпіонатом світу з футболу в Росії і катастрофою MH17 в 2014 році.

Марки були надруковані на приватне замовлення одного нідерландця національним оператором поштового зв'язку Нідерландів PostNL. Про це повідомляє портал української діаспори з посиланням на NOS.

Нагадаємо перебіг подій. Нещодавно український художник Андрій Єрмоленко, який проживає у Львові, створив серію з альтернативних плакатів до Чемпіонату світу з футболу-2018 у Росії. Вони привертають увагу до злочинів Росії: череп замість м’яча, закривавлений «Забивака», талісман чемпіонату, катастрофа рейсу MH17. Його плакати викликали величезний резонанс у соціальних мережах та у Росії.  Завдяки втручанню Росії за ці графічні твори художника не один раз блокував Facebook за «порушення положення спільноти».

Марку за плакатом із зображенням  збитого Малазійського Боїнга рейсу MH17 замовив нідерландець. Вона викликала захоплення українських користувачів соціальної мережі. Натомість, національний оператор поштового зв'язку Нідерландів, заявив, що шкодує, що компанія створила та доставила зображення, "яке для когось може бути образливим". "За зміст матеріалу завжди відповідальна особа, яка розробляє та замовляє марку", - заявили в компанії.

Загальні положення та умови, з якими повинен погодитися замовник, зазначають, що йому не дозволяється надавати візуальний матеріал, який може бути сприйнятий як образливий або має політичний вміст.

На сьогодні в мережі поширюються заклики прокоментувати повідомлення PostNL та підтримати автора замовлення.

https://www.facebook.com/svitua/posts/1700349836719831

 

 

Останнє редагування Четвер, 14 червня 2018 12:21