У Канаді зміна почесної варти біля парламенту в Оттаві пройшла під українську пісню Рекомендовані

Понеділок, 02 липня 2018 06:26 Автор  Олесь Опубліковано в Світ
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Посол України в Канаді Андрій Шевченко на своїй сторінці в Facebook опублікував відео, на якому зміна почесної варти біля парламенту в Оттаві проходить під українську пісню "Щоб шаблі не брали, щоб кулі минали...".

Кадри були зроблені у столиці Канади 1 липня, у День незалежності країни. Виконав композицію оркестр Церемоніальної Гвардії збройних сил Канади.

"Це відео має піти у золоту колекцію українських артефактів у світі. Канада. Оттава. Зміна почесної варти біля Парламенту під наше "...щоб шаблі не брали, щоб кулі минали...", - так підписав опубліковані кадри дипломат на своїй сторінці в Facebook.

Крім того, у соцмережі Андрій Шевченко щиро привітав Канаду зі святом.

"1 липня ця дивовижна (і найбільш українська поза межами України) країна святкує свій день народження! Вітаємо друзів, дякуємо Канаді і канадцям за приклад того, як жити гідно, у достатку, у злагоді із совістю, у гармонії з природою, у повазі всього світу і у великих успіхах.I дякуємо оркестру Церемоніальної Гвардії збройних сил Канади за цей фантастичний музичний подарунок", - написав Шевченко.

Останнє редагування Понеділок, 02 липня 2018 06:32