У Польщі запустять для українців додаткові вагони з Перемишля до Берліна Рекомендовані

Понеділок, 02 липня 2018 07:13 Автор  Орест Опубліковано в Світ
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

З огляду на зростаючу кількість українців в Польщі, які прямують далі на захід, польська залізниця (PKP) має намір запустити додаткові вагони з Перемишля до Берліна через Вроцлав.

Про це заявив голова компанії PKP Intercity Марек Хранюк під час прес-конференції щодо розвитку залізниці у східній частині Польщі, інформує rynek-kolejowy.pl.

У PKP Intercity хочуть цим скористатися і домогтися того, щоб цей рух здійснювався саме по залізниці.

Для цього до кінця року запустять склад з причіпних вагонів, який з Перемишля буде йти через Вроцлав і Зелену Гуру до столиці Німеччини.

"Сполучення з Україною виявилося пострілом в десятку. Потяги з Перемишля до Львова та Києва з кожним роком перевозять все більше пасажирів. За перші п'ять місяців маємо вже стільки пасажирів, скільки за весь минулий рік, коли відзначалося двократне зростання мандрівників. Очевидно, що варто очікувати наступного подвоєння кількості пасажирів на напрямках зі Сходу", - заявив глава PKP Intercity Марек Хранюк.

За словами топ-менеджера, компанія має намір скористатися цим трендом і запропонувати нове залізничне сполучення ще в цьому році.

"Є взаєморозуміння з українською та німецькою сторонами в питанні сполучення з Перемишля через Зелену Гуру до Берліна. Поїзд буде називатися "Метрополь". Це буде склад вагонів, який у Вроцлаві буде чіплятися до складу, що рухається в Берлін", - пояснив Хранюк.

Він також зазначив, що зростання трафіку на східному напрямку вимагає пильної уваги до запуску поїздів з Польщі, які могли б рухатися по залізниці з колією стандарту 1520 мм. Для цього потрібні сучасні системи зміни ширини колісних пар на рухомому складі.