Версія для друку

Українці Америки нагадали президенту Трампу, що Путін є ненадійним міжнародним партнером

Четвер, 12 липня 2018 11:50 Автор  Опубліковано в Світ
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)
Українці Америки нагадали президенту Трампу, що Путін є ненадійним міжнародним партнером Фото - AFP

Український конгресовий комітет Америки, що представляє американців українського походження, закликає президента США Дональда Трампа на зустрічі з російським колегою Володимиром Путіним зайняти жорстку позицію.

Як йдеться в листі, направленому Трампові 10 липня, УККА закликає Трампа на зустрічі з Путіним засудити агресію Росії в Україні, незаконне ув’язнення Кремлем українців, атаку Москви на американську демократію і підтвердити, що дія санкцій проти Росії зберігатиметься або посилюватиметься доти, поки агресія не припиниться, - про це повідомляє портал української діаспори "Стожари" з посиланням на "Радіо Свобода".

«Володимир Путін – не є союзником США. Також він не є надійним міжнародним партнером і не відданий миру. За останні чотири роки російське вторгнення в Україну призвело до загибелі понад 10 тисяч людей, змусило переселитися понад два мільйони цивільних (найбільше пов’язане з війною переселення в Європі після Другої світової війни), а також до збиття комерційного літака над Україною, внаслідок чого загинули 298 невинних чоловіків, жінок і дітей, зокрема один американський громадянин», – йдеться в листі.

Зустріч Трампа і Путіна запланована в Гельсінкі на 16 липня. Трамп має прибути до столиці Фінляндії 15 липня, Путін – 16-го.

Президент США раніше заявляв, що «все життя готувався» до таких подій, як зустріч із Путіним, і впевнений в тому, що російському лідерові не вдасться його «переграти».