Позиція Італії щодо підтримки суверенітету та територіальної цілісності України є чіткою та послідовною, - посол Італії в Україні Рекомендовані

Вівторок, 24 липня 2018 08:01 Автор  Ніна Петриківська Опубліковано в Світ
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)
Давіде Ла Чечіліа Давіде Ла Чечіліа

Позиція Італії щодо підтримки суверенітету та територіальної цілісності України залишається чіткою та послідовною.

Про це заявив посол Італії в Україні Давіде Ла Чечіліа під час зустрічі з заступником міністра закордонних справ України з питань європейської інтеграції Оленою Зеркаль, повідомляє сайт МЗС.

"Позиція Італії щодо підтримки суверенітету та територіальної цілісності України чітка та послідовна, про що Італією офіційно заявлено на всіх міжнародних майданчиках, включно з недавніми заходами, що відбулися в рамках ЄС, НАТО та Сімки", - заявив Чечіліа.

З боку МЗС України було зазначено, що Україна розраховує, що Італія й надалі сприятиме збереженню єдиної позиції ЄС щодо підтримки України у боротьбі з російською агресією.

Посла викликали до українського міністерства за роз'ясненнями у зв'язку з висловлюваннями міністра внутрішніх справ Італії Маттео Сальвіні щодо України.

Нагадаємо, Міністр внутрішніх справ Італії, заявив, що російська анексія Криму була законною, а революція в Україні - фальшивою!