У Сан-Франциско відкрилась фотовиставка про життя кримських татар в окупації

Середа, 08 серпня 2018 05:31 Автор  Олесь Опубліковано в Світ
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)
У Сан-Франциско відкрилась фотовиставка про життя кримських татар в окупації Фото - Еміне Зіятдінова

2 серпня 2018 року відбулось урочисте відкриття фотоексопозиції «За кордон», що відображає життя кримських татар в окупованому Криму, в одній з найкращих бібліотек Сполучених Штатів - Центральній бібліотеці Сан-Франциско.

В урочистому відкритті учать взяли консул України у Сан-Франциско Олександр Кротенко та представники Генерального консульства України у Сан-Франциско.

Протягом двох місяців у зазначеній бібліотеці, яка у 2017 році отримала нагороду найкращої бібліотеки США, буде розміщено близько 20 фотографій видатної української фотографки кримсько-татарського походження Еміне Зіятдінової.

Мета проведення цього заходу в Сан-Франциско, що є багатонаціональним та етноконфесійним містом, та в якому 26.06.1945 був підписаний Статут ООН, полягає у приверненні уваги міжнародного співтовариства загалом та американської спільноти зокрема до брутальних та систематичних порушень російською окупаційною владою основних прав та свобод людини в Криму. Зокрема, намір консульської установи України показати, що масові порушення на окупованому півострові не залишаться непоміченими, а дії окупаційної влади - безкарними.

Консул висловив подяку виконуючому обов’язки директора бібліотеки Майклу Лемберту за багаторічну підтримку зусиль Генерального консульства України щодо організації українських гуманітарних та культурно-історичних заходів в Сан-Франциско та конкретної згаданої фотоекспозиції.