Прем’єр Британії: Росія розпочала кампанію з дезінформації після отруєння в Солсбері

Середа, 05 вересня 2018 12:40 Автор  Марта Патика Опубліковано в Світ
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Колишнього російського шпигуна Сергія Скрипаля та його доньку Юлію в британському Солсбері за допомогою військової отруйної речовини "Новачок" намагалися вбити офіцери спецслужб РФ. 

 

Про це заявила прем’єр-міністр Великої Британії Тереза Мей під час виступу у парламенті, повідомляє Європейська правда з посиланням на Sky News.

"На підставі даних розвідки уряд дійшов висновку, що дві особи, імена яких назвали поліція та прокуратура, є офіцерами російської військової розвідки, також відомої як ГРУ. ГРУ - це високодисциплінована організація з добре налагодженим ланцюгом командування. Отже, це не було випадковою операцією. Вона майже напевно була схвалена поза межами ГРУ на вищому рівні російської держави", - сказала Мей.

Британська прем’єрка також заявила, що після отруєння Росія розпочала кампанію з дезінформації.

"Вони навіть заявили, що це я винайшла "Новічок". Спроби Росії приховати правду лише підкріплюють їхню вину. Тільки Росія мала технічні можливості, операційний досвід і мотив для проведення нападу", - сказала Мей.

Нагадаємо, у Британії назвали імена двох підозрюваних росіян, яких вважають виконавцями отруєння в Солсбері. Це - Олександр Петров та Руслан Боширов. Поліція також показала за записами камер спостереження їх детальний маршрут 3 і 4 березня у Лондоні та Солсбері.

У МЗС Росії заявили, що названі імена їм невідомі і заявили про "інформаційні маніпуляції" з боку Британії.

Останнє редагування Середа, 05 вересня 2018 12:57