У Болгарії затримали чиновників, які продавали паспорти українцям Рекомендовані

Вівторок, 30 жовтня 2018 07:37 Автор  Марта Патика Опубліковано в Світ
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

У Болгарії затримали близько 20 людей через продаж болгарських паспортів громадянам України, Молдови та Македонії.

Як повідомляють місцеві ЗМІ, серед затриманих — керівник відомства в справах болгар, які мешкають за кордоном, передає “Радіо Свобода”.

За даними правоохоронців, наразі прокуратура Болгарії проводить розслідування проти чиновників, які за винагороду допомагали отримати болгарські паспорти громадянам України, Молдови та Македонії. Один паспорт коштував покупцям до п'яти тисяч євро.

За даними ЗМІ, саме у цих країнах проживають етнічні болгарські меншини. Представники цих меншин, надавши докази про наявність болгарського коріння, можуть подавати заяви на отримання громадянства Болгарії. Підозрюваним чиновникам закидають, що вони за винагороду надавали підроблені довідки особам, які не є болгарами.

Генеральна прокуратура Болгарії в понеділок, 29 жовтня, заявила, що проводить розслідування щодо співробітників відомства у справах болгар, які проживають за кордоном

Їм інкримінують корупцію, підробку документів, зловживання службовим становищем та створення кримінального угруповання.

Нагадаємо, Болгарія з 2007 року є членом Європейського союзу. Паспорти цієї країни дозволяють її громадянам вільно пересуватися та мешкати на території ЄС.