Міжнародний аеропорт Афін почав використовувати правильну назву української столиці Рекомендовані

Понеділок, 12 листопада 2018 09:08 Автор  Стожари Опубліковано в Світ
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

У жовтні, Міністерство закордонних справУкраїни спільно із Центром стратегічних комунікацій “StratCom Ukraine” розпочало онлайн-кампанію “#CorrectUA”, в рамках якої зверталися до іноземних установ, ЗМІ з вимого правильного транслітерованого написання Київ, як Kyiv.

 До цієї акції долучилося Посольство України в Грецькій Республіці. Про це повідомила Олена Маснєва – другий секретар з питань преси Посольства. 

45654812 933276046864544 2848563628016140288 n1

“За підсумками кампаніх, міжнародний аеропорт Афін, з листопада ц.р. розпочав використовувати назву міста Київ коректно #KyivNotKiev“, – написала дипломат у Фейсбук.

Нагадаємо, як раніше вже повідомлялось на сторінках порталу української діаспори "Стожари", 2 жовтня, Міністерство закордонних справ України спільно із Центром стратегічних комунікацій “StratCom Ukraine” розпочало онлайн-кампанію “#CorrectUA”, в рамках цього, щодня протягом кампанії на сторінках МЗС України у Facebook та Twitter з’являтимуться пости-звернення до провідних іноземних ЗМІ щодо некоректного вживання назви “Київ” як “Kiev”. Адже правильно писати – Kyiv.

Також міністерство закликало долучитися усіх небайдужих громадян України до цієї акції.