Країни ЄС закликають вийти з Інтерполу, якщо це відомство очолить росіянин Рекомендовані

Понеділок, 19 листопада 2018 14:07 Автор  Марта Патика Опубліковано в Світ
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Депутат Європейського парламенту Ребекка Хармс закликала країни ЄС вийти з Інтерполу, якщо відомство очолить його віце-президент росіянин Олександр Прокопчук.

"Якщо російський віце-президент очолить Інтерпол, то країни Європейського Союзу повинні вийти з Інтерполу", — написала Хармс у Twitter.

 

 

Разом з тим, як повідомив, в ефірі телеканалу "Прямий", радник міністра внутрішніх справ України Зорян Шкіряк - "українська делегація робить все можливе, щоб представник країни-агресора Росії Олександр Прокопчук не посів посаду глави Інтерполу".

"Варто відзначити, що справді українська делегація на чолі з міністром внутрішніх справ України Арсеном Аваковим здійснює все для того, щоб не допустити такої помилки, яка в майбутньому може бути просто трагічною і щоб Інтерпол не очолив представник країни-агресора, країни-терориста Олександр Прокопчук", - повідомив він.

Зорян Шкіряк зазначив, що Прокопчук - це кадровий офіцер російських спецслужб, який вже на початку двотисячних був інфільтрований в Інтерпол.

"І, власне, безумовно міністр внутрішніх справ Арсен Аваков проводить низку десятків зустрічей на міжнародному рівні. Безпосередньо в Об'єднаних Арабських Еміратах, щоб не допустити цієї трагічної помилки, оскільки в разі, не дай Бог, такого обрання фактично це можна буде вважати гібридною атакою Росії на Інтерпол. Тобто, фактично, сьогодні Росія, яка веде гібридну війну не тільки проти України, а проти всього цивілізованого світу, здійснює гібридну атаку і на цю міжнародну інституцію (Інтерпол-ред.)", - розповів Зорян Шкіряк

Шкіряк наголосив на неможливості допустити до посади очільника Інтерполу людину, яка використовує політичні репресії задля переслідування своїх опонентів.

"Безумовно, ми ризикуємо наштовхнутись на чергові так звані червоні циркуляри, червоні картки, які активно буде використовувати Росія в російському терористичному режимі Путіна у боротьбі проти своїх опонентів", - повідомив він.

Шкіряк додав, що голосування за обрання голови Інтерполу пройде 21 листопада.

Останнє редагування Понеділок, 19 листопада 2018 14:17