У Стамбулі відбувся мітинг на підтримку України Рекомендовані

П'ятниця, 30 листопада 2018 09:52 Автор  Марта Патика Опубліковано в Світ
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Учасники мітингу закликали Туреччину приєднатися до антиросійських санкцій ЄС і США.

У Стамбулі відбулася акція на підтримку територіальної цілісності України і проти російської агресії, повідомляє "Радіо Свобода".

Захід під назвою "Росія, що нападає" організувала кримськотатарська громада Стамбула. Підтримати організаторів прийшли представники українських громадських організацій.

650343433661Учасники мітингу тримали в руках кримськотатарські, турецькі та українські прапори, а також плакати з гаслами: "Путін, зупинись, припини війну!", "Крим без Росії", "Крим - батьківщина кримських татар", "Зупини окупацію", "Ми за територіальну цілісність України ".

Під час акції голова кримськотатарської громади Джелял Ічтен зачитав резолюцію для преси. Згідно з документом, кримськотатарська громада Туреччини "категорично не сприймає окупації кримського півострова, виступає за територіальну цілісність України і проти російської агресії, зокрема, недавнього нападу на українські кораблі з боку Росії". Автори резолюції закликають Кремль припинити провокації щодо України.

Діаспора кримських татар Туреччини також звернулася до турецької влади, громадських організацій та ЗМІ, підкресливши, що кримські татари і українці потребують їх підтримки і правильному освітленні російської агресії. Джелял Ічтен висловив надію, що Туреччина не залишиться осторонь і приєднається до санкцій, які запровадили Євросоюз і Сполучені Штати Америки.