Паризька опера скасувала виступ танцівника С.Полуніна через скандальні висловлювання

Вівторок, 15 січня 2019 08:42 Автор  Оксана Козак Опубліковано в Світ
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

В понеділок 14 січня 2019 року художній керівник балету Паризької національної опери Орелі Дюпон оприлюднила рішення про відмову від співпраці з  танцюристом Сергієм Полуніним.

 

Як стверджується в листі пані Дюпон, якого цитує AFP, рішення прийнято внаслідок того, що «публічні висловлювання» «талановитого артиста» «суперечать цінностям» Паризької опери.

Як повідомляє AFP, рішення прийнято після того, як Полунін, "якого називають "анфан террібль балету", допустив сексистські, "гроссофобські "(тобто негативні по відношенню до повних людей) висловлювання і вихваляння Путіна, що спровокувало полеміку в соціальних мережах".

У п'ятницю, 11 січня, Полунін в своєму акаунті в Instagram закликав бити повних людей, щоб "підштовхнути" їх "зважитися скинути жир". "Немає поваги ледарям. Досить сидіти на попі! Почніть займатися!", - написав артист балету, якийпізніше видалив це повідомлення.

В кінці грудня 2018 го Полунін допустив інше скандальне висловлювання, підкреслює AFP. «Артистам Балету! Мужик повинен бути мужиком на сцені, вже є балерина, не повинно бути двох. (...) Досить бути соплею, будь чоловіком, будь воїном (...) Ніякого поваги до тебе, життя поб'є тебе, поставить на коліна і змиє тебе. Хороший запотиличник дати, щоб прокинувся », - написав артист.

29-річний Сергій Полунін повинен був з лютого танцювати в Паризькій опері «Лебедине озеро».

Полунін, який народився і виріс в українському місті Херсоні, з 2012 року є прем'єром Московського музичного театру ім. Станіславського - Немировича-Данченка. У листопаді 2018 року український танцюрист отримав громадянство РФ. Напередодні цієї події Полунін виклав фотографію, де показав, що зробив на грудях татуювання із зображенням Володимира Путіна.