У Німеччині судять племінника російського пропагандиста за підготовку війни проти України Рекомендовані

Середа, 27 лютого 2019 13:46 Автор  Марта Патика Опубліковано в Світ
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

У Німеччині у середу розпочався суд над племінником російського пропагандиста Дмитрія Кисельова Сергєєм, якого звинувачують у підготовці серйозного акту насильства, що становить загрозу державній безпеці України.

Про це повідомляє "Європейська правда".

Як зазначають журналісти, посилаючись на видання Die Welt, на лаві підсудних – 48-річний німецький росіянин, якого прокуратура звинувачує в участі у воєнізованій підготовці в таборі Санкт-Петербурга в 2014 році.

Видання не називає ім’я підсудного, однак з інформації російських ЗМІ відомо, що йдеться саме про Сергєя Кисельова, який є племінником російського пропагандиста Дмитрія Кисельова та має громадянство Німеччини.

Під час тренувань у Росії його, серед іншого, навчали володіти зброєю, а метою навчань була участь у війні проти України під командуванням проросійської націоналістичної групи, стверджує німецьке обвинувачення. Підсудний, як стверджується, заперечує суверенітет України.

Кисельова серед іншого звинувачують у підготовці серйозного акту насильства, що становить загрозу для безпеки держави. У Німеччині цей злочин карається законом, навіть якщо він скоєний за кордоном.

20190227140837 42481

Примітно, що участь Кисельова у бойових діях не є предметом судового розгляду.

Кисельова затримали в Болгарії у травні 2018 року та передали Німеччині. Слухання триватимуть три робочих дні.

Сам Дмитрій Кисельов неодноразово розповідав у інтерв’ю, що його племінник має паспорт Німеччини та воював на Донбасі.

Нещодавно у інтерв'ю Юрію Дудю він сказав, що його племінник воював на боці так званої "ДНР" і зараз у Німеччині його "судять за тероризм".