Вчителі з України візьмуть участь у щорічному міжнародному освітньому форумі у Дубаї. Global Education & Skills Forum Рекомендовані

П'ятниця, 22 березня 2019 08:05 Автор  Оксана Козак Опубліковано в Світ
Оцініть матеріал!
(0 голосів)
Вчителі з України візьмуть участь у щорічному освітньому форумі Global Education & Skills Forum 2019! Вчителі з України візьмуть участь у щорічному освітньому форумі Global Education & Skills Forum 2019!

Українська делегація вчителів візьме участь у щорічному освітньому форумі Global Education & Skills Forum 2019 та відвідає Українську школу в ОАЕ

Про це повідомляє Український соціальний клуб (Ukrainian Social Club) в ОАЕ на своїй сторінці у Facebook.

«Вчителі з України візьмуть участь у щорічному освітньому форумі Global Education & Skills Forum 2019! Напередодні Форуму, 22 березня об 11:30 українська делегація вчителів - учасників Global Teacher Prize Ukraine 2018, відвідає Українську школу в ОАЕ «Софія». Керівництво школи запрошує на зустріч батьків та вчителів, які працюють у міжнародних школах ОАЕ та бажають поділитись своїм досвідом роботи. Долучайтесь!», - йдеться у повідомленні.

Global Education and Skills Forum 2019 – одна з наймасштабніших освітніх подій світу, яка пройде 23 та 24 березня в Дубаї. Протягом двох днів учасники форуму діляться досвідом, обговорюють та формують нові шляхи для розвитку освіти, які допоможуть змінити наш світ. Торік делегатами форуму стали 2,8 тис. осіб з 153 країн світу.