У аеропортах Британії почали тестувати технологію розпізнавання осіб Рекомендовані

П'ятниця, 29 березня 2019 11:43 Автор  Марта Патика Опубліковано в Світ
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

У двох Британських аеропортах: у м. Бристоль (Англія) і Дублін (Ірландія) починають тестувати технологію розпізнавання осіб.

Про це повідомляє theengineer.co.uk

Як зазначається, технологія SelfPass, розроблена компанією "Collins Aerospace", дозволяє ідентифікувати особу пасажира на першому ж пропускному пункті, будь то стійка реєстрації, здача багажу або передпольотний огляд. Починаючи з цього моменту, особа пасажира замінює йому і паспорт, і квиток, позбавляючи від необхідності показувати свої документи в магазинах дьюті-фрі, залах очікування, пунктах митного контролю та у трапа літака.

«Аеропорти Бристоля і Дубліна змінюють свій підхід до перевезення пасажирів, роблячи всю процедуру швидше і ефективніше. Щоб зафіксувати і розпізнати обличчя пасажира, йде менше секунди, після чого йому вже не потрібно постійно діставати і пред'являти свої документи в аеропорту. Ми вважаємо це ще одним кроком в напрямку створення єдиної авіаційної екосистеми», - зазначив віце-президент компанії "Global Airport Systems" Крістофер Форрест (Christopher Forrest).

«Ми дуже раді бути раннім носієм цієї нової технології, спрямованої на подальше поліпшення досвіду як для наших пасажирів, так і для клієнтів авіакомпанії в аеропорту Дубліна», - сказала Франсес О'Брайен (Frances O’Brien).

В Бристольському аеропорту вже почали використовувати SelfPass при реєстрації, здачі багажу, догляді та посадці на літак. Тепер цю технологію введуть для допуску в зали очікування і почнуть її використовувати на сайті і в мобільних додатках. Після того, як в квітні SelfPass запрацює ще і в Дублінському аеропорту, ця система стане першою, що дозволяє використовувати одну реєстрацію на кілька країн. Більш того, скоро така система стане доступною і для трансатлантичних пасажирів.