У Кракові проходить фотовиставка "Погляд майбутнього". Очі дітей, які втратили батьків у війні з Росією Рекомендовані

Середа, 03 квітня 2019 08:57 Автор  Марта Патика Опубліковано в Світ
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

30 березня цього року на фасаді Генерального консульства України в Кракові розміщено фотовиставку під назвою "Погляд майбутнього", де кожен перехожий міг зазирнути в очі дітей, в яких війна забрала батьків.

Фотовиставка "Погляд Майбутнього" у КраковіЦей творчий проект має на меті привернути увагу світової спільноти до маленьких українців, в яких війна вкрала можливість зростати у повній сім’ї, відчувати любов і турботу обох батьків. Кожен зможе зазирнути в очі дітей, в яких війна забрала батьків, задуматися над їхніми проблемами і ще раз усвідомити, що в Україні триває війна.

Проект «Погляд майбутнього» - світлини дітей з родин загиблих учасників бойових дій проти російського агресора на сході України. Під кожною дитячою фотографією наведено вислів дитини про тата, про війну, яка забрала найдорожче та найрідніше… І погляд, в якому затамовано біль і який закарбовується надовго в серці та пронизує до глибини душі. Ці діти вмить стали дорослими і вони як ніхто розуміють, що таке війна, що таке втрата.

«Краще би війни не було, тоді б тато не загинув… Але ж хтось повинен захищати Україну? І він це зробив краще за всіх!» (Злата Вовченко, 7 років)»…

 

Останнє редагування Середа, 03 квітня 2019 09:09