Свята Софія у Стамбулі говорить українською: перевірено Генконсулом Рекомендовані

Понеділок, 08 квітня 2019 05:01 Автор  Марта Патика Опубліковано в Світ
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Генеральний консул України в Стамбулі Олександр Гаман та працівники Генконсульства відвідали собор Святої Софії у Стамбулі і переконалися у наявності аудіогіда українською мовою.

Про це повідомляє Укрінформ з посиланням на сторінку Генконсульства у Facebook.

«Свята Софія (Ayasofya Müzesi) у Стамбулі говорить українською.  Перевірено Генеральним консулом України в Стамбулі Олександром Гаманом та працівниками Генконсульства», - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, відтепер, «перебуваючи у одному з найвідоміших туристичних місць Стамбула - Музеї Святої Софії - ви можете почути її історію рідною українською мовою».

«Генконсульство звернулося до неймовірних Guide-UA, і ми разом з Посольством України в Турецькій Республіці розпочали роботу з турецькими партнерами з включення української в перелік мов, якими звучать аудіоекскурсії у Святій Софії. Професіонали з Guide-UA зробили переклад і… аудіогід Ayasofya в новому туристичному сезоні зазвучав українською!», - йдеться у повідомленні.

У Генконсульстві висловили подяку турецьким колегам та волонтерам, які підтримали цю ідею і допомогли зробити Стамбул ще цікавішим для україномовних туристів.

«Обіцяємо не зупинятися на цьому, працюємо над тим, щоб української мови в Туреччині і, зокрема в туристичному Стамбулі, було більше», - запевнили у Генконсульстві.