У Польщі чекають на візит новообраного президента України Володимира Зеленського

Вівторок, 23 квітня 2019 12:52 Автор  Орест Опубліковано в Світ
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Заступник міністра закордонних справ Польщі Шимон Шинковський вель Сенк висловив сподівання, що переможець президентських виборів в Україні Володимир Зеленський незабаром приїде до Польщі.

Про це повідомляє "Польське радіо".

Що стосується відносин між Україною та Польщею, Шимон Шинковський вель Сенк сказав, що він є «поміркованим оптимістом». Він також висловив сподівання, що Зеленський незабаром скористається запрошенням президента Анджея Дуди і відвідає Польщу для розмови про відносини між нашими країнами. «Вони складні, але вони важливі для Польщі та майбутнього Європи», - сказав польський дипломат.

"Вони складні, але вони важливі для Польщі та майбутнього Європи", - прокоментував дипломат українсько-польські відносини в ефірі TVP Info.

Він також наголосив, що з "надією приймає новий вибір українського народу" та зауважив, що перемога Зеленського є закликом до проведення реформ та вирішення проблем з корупцією.
 
"Реформи розпочав президент Порошенко, сподіваюся, що їх буде продовжено новим президентом", - наголосив Шинковський вель Сенк.
 
Представник МЗС країни додав, що Польща буде чекати курсу, який новий президент визначить у різних сферах. "Це очікування сповнене надії, і я думаю, що ми повинні дати новому президентові шанс підготувати цей новий курс", - сказав він.

 

Нагадаємо, Президент Анджей Дуда під час телефонної розмови привітав українського обраного президента Володимира Зеленського і запросив його до Польщі