Україна увійшла до складу двох комісій ООН Рекомендовані

Середа, 08 травня 2019 10:48 Автор  Марта Патика Опубліковано в Світ
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

У вівторок, 7 травня, Україну обрали до складу двох комісій Організації Об'єднаних Націй - Комісії з народонаселення та розвитку і Комісії з наркотичних засобів.

Про це у Twitter повідомляє Постійне представництво України при ООН.

До Комісії з наркотичних засобів Україну обрали на 2020-2023 роки, до Комісії з народонаселення та розвитку - на 2020-2024 роки.

 

 

Як повідомляє "Укрінформ", Комісія з народонаселення і розвитку - одна з десяти функціональних комісій ООН, які входять до складу Економічної та соціальної ради ООН (ЕКОСОР).
Серед повноважень комісії - проблеми народонаселення, стратегій його інтеграції та розвитку, формування порад урядової політики у цій галузі.
"Комісія ООН з наркотичних засобів та її секретаріат у формі Управління ООН з наркотиків і злочинності займається боротьбою з поширенням наркотиків та злочинами, пов’язаними з їх нелегальним виготовленням та розповсюдженням", - пише видання.
Нагадаємо: Раніше Олега Ніколенка, речника Постійного представництва України при Організації Об'єднаних Націй, обрали віце-головою Комітету ООН з питань інформації від східноєвропейської регіональної групи.
Останнє редагування Середа, 08 травня 2019 10:55