У Мінську відбувся показ українського етно-одягу Рекомендовані

Субота, 01 червня 2019 05:16 Автор  Орест Опубліковано в Світ
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

30 травня у Мінську за ініціативи Посольства України в Республіці Білорусь, в рамках спільного українсько-білоруського проекту «Україна. Етно-fashion», відбувся показ колекції одягу українського бренду RUTA за участі засновниці бренду, відомого українського дизайнера Людмили Бушинської.

Про це йдеться на сторінці Посольства України в Білорусі у Facebook.

спільний українсько-білоруський проект «Україна. Етно-fashion»"Захід став першим показом колекції сучасного українського одягу в етнічному стилі на території Республіки Білорусь та підтримкою руху зі створення оптимального дизайну одягу з урахуванням впливу людини на навколишнє середовище і соціальної відповідальності Sustainable fashion (стійка мода)", - йдеться у повідомленні.

У рамках заходу співорганізатором показу - громадською організацією «Білоруська палата моди» було також продемонстровано колекцію одягу білоруського бренду Historia Naturalis.

Гості показу мали можливість ознайомитися з колекцією старовинних українських рушників та одягу відомої представниці української громади Білорусі Галини Безбородько.

Останнє редагування Понеділок, 03 червня 2019 05:36