Українська діаспора Бразилії зустріла Руслану хлібом та сіллю. ВІДЕО Рекомендовані

П'ятниця, 22 листопада 2013 11:24 Автор  Опубліковано в Світ
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Українці Бразилії зустрічали відому українську співачку Руслану за давніми традиціями українського народу - хлібом та сіллю на вишитому рушнику.

Українці в Бразилії, що належать до одної з найстаріших етнічних груп, запросили українську співачку Руслану виступити зі своїм шоу 20-му Національному та 1-му Латиноамериканському фестивалі українського танцю.

На фестивалі зібралося близько 2000 осіб з усієї Бразилії. Публіка шаленіла на повну під пісень «Шалала» та «Ейфорія», а на «Диких танцях» ледь не зламала сцену і танцювала гопак прямо на трибунах. «Таких емоцій я не відчувала на жодному своєму концерті, я і себе майже не чула. Публіка веселилася і нагадувала нестримних футбольних фанатів!» — розповідає Руслана.

Під час поїздки Руслана встигла не лише “запалити” бразильську публіку, але і зустрітися з українською громадою та відвідати найдавніші та найбільші українські поселення, які сьогодні перетворились на процвітаючі міста.

Українським центром у Бразилії є Куритиба, де Руслана оглянула будівництво великого стадіону «Arena» і отримала від Президента футбольного клубу «Atletico Club» запрошення виступити на відкритті комплексу в наступному році. 

 

У церкві Святого Михайла Архангела, що розташована на горі Serra do Tigra, Руслана знайшла Біблію, видану ще у 19 столітті у Львові за часів Австро-Угорської імперії.

Цю унікальну реліквію зберегли та привезли до Бразилії українці з Галичини близько 120 років тому. Біблія інкрустована дорогоцінним металом, шкірою та камінням і є коштовним виданням.

Як відомо, літургії та церковні співи є частиною майбутніх музичних експериментів Руслани у проекті “Битва хорів”, де співачка бере участь у якості тренера. Зараз Руслана навіть вивчає старослов’янську мову.

З церкви співачка прибула до Українського клубу, де від нестримних позитивних емоцій станцювала запальну "Шалала" на столі.

{youtube}8zSIGTyVK3k|600|450|0{/youtube}

Останнє редагування П'ятниця, 22 листопада 2013 11:45