Українці в Римі виступили проти офіційного візиту Путіна до Італії Рекомендовані

П'ятниця, 05 липня 2019 07:13 Автор  Марта Патика Опубліковано в Світ
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

У Римі громада українців виступила проти офіційного візиту російського президента Владіміра Путіна до італійської столиці.

Про це повідомляє "Радіо Свобода".

"Зупинимо путінську агресію в Україні" – під таким гаслом відбулася маніфестація українців в історичному центрі Риму, на площі Бокка делла Веріта. Півсотні представників спільноти вигукували гасла: Putin go home; "Путін, руки геть від України!".

2026323 0ea010e0 fd7e 4b18 9700 36ee78ff1191 cx4 cy15 cw96 w1597 n r1 st1

"Диктатор, який окупував частину незалежної держави, не гідний такого прийому на високому рівні, як йому влаштовує Італія. Виглядає, в Італії забули, що в Європі триває війна, а її ініціатором є саме Путін", – наголосив під час виступу учасник акції Олесь Городецький.

Нагадаємо, російський президент 4 липня перебував в Римі з офіційним візитом. У Ватикані він провів свою третю зустріч із папою Римським Франциском, на яку на годину запізнився.

Із нагоди приїзду російського президента цього разу в Римі вдалися до небувалих заходів безпеки на землі і в повітрі: обмежили рух транспорту в центральному кварталі на понад 50 вулиць, де також заборонено проведення будь-яких маніфестацій. 

Акція українців відбулася біля історичного центру у відомому туристичному місці, на площі Бокка делла Веріта, що не увійшла до списку закритої зони.

Російський президент пересувається в Римі на власному броньованому лімузині Aurus Senat. Уздовж маршруту кортежу розміщена велика кількість співробітників правоохоронних органів, снайперів і патрулів із підтримкою антитерористичних підрозділів.