У Литві проходить виставка картин «Повернення до дому», присвячена полоненим українським морякам Рекомендовані

Середа, 21 серпня 2019 07:30 Автор  Марта Патика Опубліковано в Світ
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

19 серпня 2019 року у м. Клайпеда дипломатами Посольства України у Литовській Республіці разом з командувачем Військово-морських сил Литовської Республіки контр-адміралом Арунасом Моцкусом, за сприяння Міжнародного благодійного фонду Євгена Коновальця (Литва) та українських волонтерів, було відкрито виставку картин «Повернення до дому» на підтримку моряків ВМС України, які перебувають у полоні в РФ.

Про це повідомляє Посольство України в Литовській Республіці.

У відкритті виставки взяли участь керівництво підрозділів Збройних сил Литовської Республіки, дислокованих у Клайпедському гарнізоні, литовська громадськість, активісти та представники української громади м. Клайпеда, ЗМІ.

002 Copy1

001 Copy1У своїх виступах аташе з питань оборони при Посольстві України в ЛР полковник Олександр Коберський та командувач Військово-морських сил Литовської Республіки контр-адмірал Арунас Моцкус окремо наголосили на важливості проведення зазначеного заходу, який демонструє підтримку полонених українських моряків Збройними силами Литви та її громадянами. Символічним є те, що виставка була організована саме у «морській столиці» Литви.

Виставка буде відкрита для огляду до 23 серпня ц.р. за адресою: м. Клайпеда, вул. Вітауто, 5, Клайпедський гарнізонний будинок офіцерів.