Обмін полоненими між Україною і Росією не може посприяти скасуванню санкцій, - представник уряду ФРН про санкції проти РФ Рекомендовані

Вівторок, 01 жовтня 2019 06:19 Автор  Марта Патика Опубліковано в Світ
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

В Уряді Німеччини не вважають, що недавній обмін полоненими між Україною і Росією і демілітаризація в районі Станиці Луганській може посприяти початку скасування санкцій, введених Європейським Союзом проти Росії. 

Про це заявив представник уряду ФРН Штеффен Зайберт на пресконференції, пповідомляє DW.

Представник уряду ФРН заявив, що Берлін вітав обмін полоненими та звільнення режисера Олега Сенцова, а також українських моряків, захоплених в ході інциденту в Керченській протоці. Хоча, за його словами, Росія повинна була зробити це вже давно.

Другим позитивним моментом він вважає прогрес в районі Станиці Луганської.

"Але цих двох фактів недостатньо, щоб ініціювати процес скасування санкцій ЄС. Позиція уряду ФРН залишається незмінною: необхідні суттєві позитивні зрушення у справі реалізації мінських домовленостей, щоб починати думати про скасування санкцій", - заявив він.

Нагадаємо:

Європейський Союз у четвер офіційно погодив продовження економічних санкцій проти Росії ще на пів року – до 31 січня 2020 року.
Санкції ЄС спрямовані на фінансовий, енергетичний і оборонний сектори РФ, а також на товари подвійного призначення.
Вперше вони були введені 31 липня 2014 року на один рік у відповідь на дії Росії з дестабілізації ситуації в Україні та посилені у вересні 2014 року.