У Калмикії незгодні з призначенням ватажка "ДНР" мером Елісти звернулися до нього українською мовою. ВІДЕО Рекомендовані

Четвер, 03 жовтня 2019 11:45 Автор  Марта Патика Опубліковано в Світ
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

"Ви знищували українську мову на Донбасі. Ви приїхали знищувати калмицьку".

У російському місті Еліста під час акції протесту проти призначення колишнього ватажка підтримуваного Росією терористичного угруповання "ДНР" Дмитра Трапезнікова мітингувальники звернулися до нього українською мовою.

Про це повідомляють користувачі в соціальних мережах.

"Хочу звернутися до Трапезнікова ненависною йому українською мовою ... Ви зневажали українську мову, ви знищували українську мову на Донбасі. Ви приїхали в Елісту та Калмикію, щоб знищувати калмицьку мову", - сказав один з учасників протесту.

 

 

Нагадаємо, наприкінці вересня депутати Елістінських міських зборів у Калмикії (Росія) обрали Трапезнікова новим головою адміністрації.

Трапезніков у 2014 році перейшов на бік "ДНР" і займав різні посади в окупаційній адміністрації Донецька. З грудня 2014 року він працював в "адміністрації" ватажка "ДНР" Олександра Захарченка, а в квітні 2016 року перейшов до "ради міністрів ДНР". Після вбивства Захарченка, у вересні 2018 року, він близько тижня займав посаду ватажка "ДНР".

Еліста розташована за 500 км на південний схід від Донецька. Це невелике місто з населенням приблизно 100 тис. осіб.