Консульство України в Барселоні радить не відвідувати центр міста Рекомендовані

Вівторок, 15 жовтня 2019 10:32 Автор  Марта Патика Опубліковано в Світ
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Громадянам України, які перебувають у Барселоні, у зв’язку з погіршенням безпекової ситуації, радять утриматися від відвідування центру міста та туристичних локацій.

"До уваги громадян України, які перебувають у Барселоні! У зв’язку з масовими соціальними заворушеннями та погіршенням безпекової ситуації у Барселоні та передмістях рекомендуємо уникати масових скупчень людей, а також утриматися від відвідування центру Барселони та туристичних локацій", - йдеться у повідомленні Генерального консульства України в Барселоні..

У консульстві додали, що враховуючи, що міжнародний аеропорт El Prat, який знаходиться неподалік Барселони, частково заблокований маніфестантами, можливі затримки, або скасування деяких рейсів, у тому числі до України. 

"Просимо слідкувати за змінами у розкладі рейсів та завчасно планувати прибуття до аеропорту", - зазначається у повідомленні.
 
У консульстві також рекомендують постійно мати при собі паспорт.
 
Нагадаємо, протестувальники оголосили блокаду аеропорту Барселони. На летовищі Барселони під час акцій протесту прихильників незалежності Каталонії постраждали щонайменше 37 осіб.

 

У самій Барселоні протестувальники перекрили чотири головні вулиці. Вони скандували «Ми знову це зробимо». Це гасло використовують прихильники незалежності Каталонії, які хочуть провести ще один референдум.Також у місті Жирона протестувальники перекрили рух регіональних і міжнародних потягів, зокрема до Франції.