У США українських журналісток нагородили преміями за сміливість у журналістиці Рекомендовані

Четвер, 24 жовтня 2019 06:53 Автор  Марта Патика Опубліковано в Світ
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

У Вашингтоні (США) журналістка «Громадського телебачення» Анастасія Станко та керівниця незалежної розслідувальної агенції «Слідство.Інфо» Анна Бабінець отримали премії за сміливість у журналістиці від Міжнародної жіночої медіа-фундації (International Women’s Media Foundation, IWMF).

Про це повідомила Мирослава Ґонґадзе на своїй сторінці в Facebook.

Також нагороду Міжнародної жіночої медіа-фундації отримали журналістка з Південного Судану Анна Німіріано, журналістка з Нікарагуа Люсія Пінеда й керівниця Бейрутського бюро The Washington Post Ліз Слай, повідомила Анастасія Станко в Instagram.

 

View this post on Instagram

Sisters. Це переможниці @iwmf і також керівниця і господиня вечора. Ана Німіріяно посередині в жовтій сукні єдина жінка головна редакторка у всьому південному Судані. Якби вона вже робить історію в своїй країні. Люсія Пінеда з Нікарагуа - біля Ани 5 місяців просиділа в тюрмі, а їхній президент диктатор забрав канал, на якому вона працювала. Ліз Слай - білявка в чорному керівниця бюро washington post в Бейруті. Але звісно Ліз працює здебільшого в Іраку і Сирії. Ну а ми з Бабінець, мабуть, вам відомі. За кадром лишились кілька десятків крутезних жінок - ведучих, журналісток, керівниць організацій, багатьом за 50 і 60, але виглядають вони афігєнно. А нам двом постійно повторювали, що ми виглядаємо, як моделі. Ну і плюс звісно всі питали про Байдена)) це був дуже класний вечір в товаристві сестер.

A post shared by nastyastanko (@nastyastanko) on

 

Премією Міжнародної жіночої медіа-фундації (International Women’s Media Foundation, IWMF) нагороджують «відважних журналістів, які говорять про заборонені теми, працюють у середовищі, яке вороже ставиться до жінок, і діляться складною правдою».