У Нью-Йорку вшанували пам'ять жертв Голодомору Рекомендовані

Понеділок, 18 листопада 2019 07:07 Автор  Марта Патика Опубліковано в Світ
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

У суботу, 16 листопада, до кафедрального собору Святого Патрика в Нью-Йорку прийшли сотні людей, щоб вшанувати пам’ять жертв Голодомору

Спільну літургію, присвячену жертвам Голодомору 1933–1934 років, у католицькому соборі Святого Патрика в Нью-Йорку провели Українська православна церква США, Українська греко-католицька та римо-католицька церкви.

 

 

«Для мене велика честь виступити на поминальній службі пам’яті жертв Голодомору в соборі Святого Патрика у Нью-Йорку», — написав постійний представник України при ООН Володимир Єльченко.

 «Будьте собою, будьте українцями, поважайте своє коріння та історію, поширюйте інформацію про цей геноцид, з гордістю носіть свою українську спадщину, будуйте майбутнє для своїх дітей, щоб цей злочин ніколи не повторився» - написав Єльченко.

 

 

«У соборі Святого Патрика проходить поминальна служба, присвячена роковинам Великого Голоду — «Голодомору». Жахливий злочин сталінського режиму забрав мільйони життів українців — подекуди до 25 тисяч на день вмирало від штучного голоду. Вічна пам’ять жертвам! Слава Україні!», — написав заступник міністра закордонних справ України Сергій Кислиця.