Український інститут відкрили у Китаї Рекомендовані

Понеділок, 18 листопада 2019 07:20 Автор  Михайло Українець Опубліковано в Світ
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Уперше за всю історію у Китаї зявився Український інститут.

У китайській провінції Шандун відтепер працюватиме Український інститут. Урочиста церемонія його відкриття відбулася за участю ректора Київського національного університету технологій та дизайну (КНУТД) Івана Грищенка та ректора Технологічного університету Цілу (Академія наук провінції Шандун) Чена Цзячуаня, викладачів та понад двох сотень студентів-першокурсників, що були зараховані цього року до вишу.

132786.gif1"З метою підвищення рівня української освіти на міжнародному ринку освітніх послуг та відповідно до Договору про дружбу і співробітництво між Україною і КНР Київським національним університетом технологій та дизайну разом з Технічним університетом Цілу створено Китайсько-український заклад вищої освіти — Київський інститут технічного університету Цілу в місті Цзінань провінції Шаньдун. До нього на бакалаврат уже зараховано 224 студенти. КНУТД отримав ліцензію Міністерства освіти Китаю на 20 років. Отож Київський національний університет технологій та дизайну розпочав експорт української освіти в Китай", - зазначив Іван Грищенко.

"Міністерство освіти Китаю видало КНУТД ліцензію на здійснення освітньої діяльності в Китаї на 20 років! Уперше за роки незалежності не Україна просила, а нас запросили як мудрого наставника", - підкреслив Грищенко.
 
Як повідомляється, випускники Київського інституту у Китаї отримуватимуть подвійний диплом: український та китайський.