Версія для друку

У Москві вшанували пам’ять жертв Голодомору Рекомендовані

Неділя, 01 грудня 2019 06:35 Автор  Марта Патика Опубліковано в Світ
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

У столиці Росії, Москві, біля Соловецького каменю, напроти будівлі ФСБ, що на Луб’янській площі, відбулася акція пам’яті жертв Голодомору 1932-33 років.

 Про це повідомляє Радіо Свобода.

Як повідомляється, вшанування пам’яті загиблих відбулося в суботу, 30 листопада, навпроти будівлі ФСБ на Луб’янській площі Москви.

На акцію, узгоджену з владою, люди прийшли з лампадками, колосками і буханцями хліба. Учасники акції вшанували жертв Голодомору хвилиною мовчання, після чого символічно з’їли по шматку хліба. На фото та відео з місця події можна помітити й кілька людей у прапорах Росії, України та Казахстану.

Акція тривала з 16-ї до 17-ї години за місцевим часом, під час заходу учасники вшанували жертв Голодомору хвилиною мовчання і символічно з’їли по шматку хліба.

 

 

Зауважимо, що ще в 2008 році Держдума Росії визнала, що "жертвами штучного голоду в результаті колективізації в СРСР стали 7 мільйонів людей". Проте в РФ на офіційному рівні не проводять жодних заходів з цього приводу.

В Україні ж у листопаді 2006 року Верховна Рада визнала Голодомор 1932 – 1933 років геноцидом українського народу. Тоді загинули щонайменше 4 мільйони людей.