Українські ветерани війни з Росією вимагали у Парижі не допустити капітуляції України Рекомендовані

Понеділок, 09 грудня 2019 13:13 Автор  Марта Патика Опубліковано в Світ
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Українські ветерани війни з Росією вимагали у Парижі вимагали недопущення здачі інтересів України за результатами саміту у нормандському форматі.

Про це повідомляє "Укрінформ".

Зазначається, що відповідну акцію активісти провели серед міжнародного пулу журналістів, які нині збираються біля Єлисейського палацу, де відбудеться саміт у нормандському форматі.

1575894999 5776«Ми приїхали сюди, щоб висловити занепокоєння, адже відчуваємо небезпеку стосовно того, що буде відбуватися під час нормандських перемовин. Ми хочемо донести усьому світові позицію українців, яка полягає у кількох дуже простих пунктах», - заявив колишній командир полку «Азов» Максим Жорін.

Він наголосив, що неприпустимо на окупованих територіях створювати так звану «народну міліцію», проводити вибори в умовах відсутності контролю над кордоном. «Усе це є критичним для України», - зазначив ветеран.

Учасники акції, які є ветеранами і Збройних сил, і Національної гвардії, приїхали з України до Парижа спеціально у день проведення саміту, адже ситуація дійсно виглядає загрозливою.

Разом з тим, на своїй сторінці Максим Жорін повідомив, що "після нашої акції в Парижі французька поліція затримала ветеранів війни! Абсолютно всі учасники акції мирно спілкувались з журналістами. З яких причин ветеранів тримають правоохоронці, адже ніхто законодавства не порушував - невідомо".