Нідерланди з 1 січня офіційно припинили використання назви "Голландія" Рекомендовані

П'ятниця, 03 січня 2020 07:28 Автор  Марта Патика Опубліковано в Світ
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

З початку січня поточного року Королівство Нідерланди офіційно припинили використання назви "Голландія" для позначення держави.

Як повідомляє місцева радіокомпанія NOS, відтепер органи влади, вищі навчальні заклади, друковані видання використовуватимуть тільки назву Нідерланди - The Netherlands (NL).

У публікації наголошується, що з 1 січня компанії, влада, внз і друковані видання почнуть використовувати тільки назву "Нідерланди". Це зроблено для формування уніфікованого національного бренду, зазначили в Міністерстві закордонних справ Нідерландів.

Про рішення щодо офіційної відмови від назви Голландія в жовтні повідомили в МЗС Нідерландів. "Ми маємо намір представити Нідерланди як відкриту, вигадливу і інклюзивну країну", - зазначали там. Прийнятий захід спрямований на стимулювання експорту, туризму і спорту. Так, назву Нідерланди планують використовувати під час Олімпійських ігор в Японії і конкурсі "Євробачення-2020", який пройде в Роттердамі.

1577958011

Північна і Південна Голландії - дві з дванадцяти провінцій сучасних Нідерландів. З X до XVI століття Голландія була єдиним політичним утворенням і управлялася графами Голландії. Королівство Нідерландів утворилося після поразки Наполеона в битві при Ватерлоо в 1815 році.