Діти загиблих на Майдані та учасників АТО оздоровляться в Угорщині Рекомендовані

Понеділок, 04 серпня 2014 12:10 Автор  Опубліковано в Україна у вогні Прочитано 2898 разів
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

2 серпня, 10 дітей з Івано-Франківської, Хмельницької, Київської та Львівської областей, чиї батьки загинули під час подій на Майдані у Києві та у ході АТО на Сході України, вирушили на відпочинок до Угорщини.

Як повідомили сайту української діаспори "Стожари", у прес-службі Івано-Франківської обласної державної адміністрації, у програмі поїздки – дводенне перебування у Будапешті з відвідуванням визначних історичних і культурних місць угорської столиці та оздоровлення на курортах на озері Балатон. Повернуться діти додому 12 серпня.

Як повідомив Юрій Кравченко, перший заступник голови Державного Самоврядування Українців Угорщини,відпочинок дітей був ініційований головою Державного Самоврядування Українців Угорщини Ярославою Хортяні.

Василь Вишиванюк, Почесний Консул Угорщини в Івано-Франківську взяв на себе організацію цього відпочинку.

Державне Самоврядування Українців Угорщини (ДСУУ) кожного року проводить дитячі мовні табори на Балатоні, - зазначив Юрій Кравченко.

До акції долучилися також приватні особи, члени української діаспори Угорщини та державні організації, зокрема інспекція Держархбудконтролю в Івано-Франківській області.

– Трудовий колектив нашої установи не залишився осторонь даної проблеми, – зазначив у розмові виконувач обов»язків начальника інспекції Держархбудконтролю на Прикарпатті Тарас Рибак. – Аби полегшити біль родин, ми вирішили профінансувати вартість перевезення дітей до озера Балатон таїхнє повернення на рідну землю.

А усі витрати щодо перебування дітей на території Угорщини взяло на себе Державне Самоврядування Українців Угорщини.

читайте також: Українці Словенії відвідали українських дітей, які проходять реабілітацію на березі Адріатичного моря

 

У програмі поїздки – дводенне перебування у Будапешті з відвідуванням визначних історичних і культурних місць угорської столиці та оздоровлення на курортах на озері Балатон. Повернуться  діти  додому 12 серпня. Ініціатором поїздки виступило Почесне консульство Угорщини в м.Івано-Франківську, яке допомогло виготовити проїзні документи для дітей та відкрити візи. До організації поїздки долучились також благодійники-підприємці, державні та громадські організації, зокрема інспекція Держархбудконтролю в Івано-Франківській області.

Останнє редагування Вівторок, 05 серпня 2014 06:42