Путiн вiд "приборканої" Грузії такого не очiкував Рекомендовані

Середа, 13 серпня 2014 08:30 Автор  Оксана Козак Опубліковано в Україна у вогні Прочитано 1630 разів
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 Президент Грузії висловив готовність долучитись до міжнародної гуманітарної допомоги, оскільки Грузія в минулому також стала об’єктом агресії з боку Росiї та розуміє складність ситуації, в якій опинилась Україна.

 

 В ході телефонного діалогу з Петром Порошенком Президент Грузії висловив занепокоєння ситуацією на Донбасі і просив прийняти від імені народу Грузії слова співчуття з приводу людських жертв в Україні. Він також заявив, що Грузія повністю підтримує Україну у боротьбі за територіальну цілісність та суверенітет.

 Президент України від імені українського народу подякував Георгію Маргвелашвілі за підтримку. «Ми цінуємо підтримку Грузії - як в двосторонньому форматі, так і в рамках міжнародних організацій. Для нас Грузія була і залишається партнером», - наголосив Президент України. Петро Порошенко також додав, що Україна зацікавлена в обміні досвідом грузинських реформ.

 Глава держави заявив, що в обох країн існують спільні виклики, але також є і схожі завдання, зокрема, імплементація Угоди про Асоціацію з ЄС. Співрозмовники домовились продовжити діалог на початку вересня в рамках саміту НАТО у Ньюпорті.