Архієпископ Євстратій: Вибір єпископату УПЦ МП зроблений на користь "русского мира" Рекомендовані

Середа, 13 серпня 2014 12:48 Автор  Оксана Козак Опубліковано в Україна у вогні Прочитано 1045 разів
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

На Соборі єпископів у Трапезному храмі Києво-Печерської лаври висунуто трьох кандидатів на місце предстоятеля УПЦ МП – митрополита Онуфрія (36 голосів), митрополита Антонія (24 голоси) та митрополита Симеона (9 голосів).

 

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив архієпископ УПЦ КП архієпископ Євстратій (Зоря),

"Красномовні цифри. Якщо нічого невірогідного не станеться, то вибір єпископату УПЦ МП зроблений на користь "русского мира". Підсумки висування:

м. Онуфрій - 36
м. Антоній - 24
м. Симеон - 9

Так що або м. Онуфрій, або м. Антоній. Єпископи обрали для себе долю КПУ та ПР", - написав він, посилаючись на свої джерела.

Нагадаємо, що 13 липня проходить Собор єпископів Української православної церкви Московського патріархату, на якому оберуть нового предстоятеля УПЦ МП.

А ще за довго до голосування в УПЦ МП визначилися два лідери в боротьбі за митрополичу кафедру - нинішній місцеблюститель, митрополит Чернівецький і Буковинський Онуфрій (Орест Березовський) та митрополит Бориспільський і Броварський Антоній (Іван Паканич). За останнього ратує сам патріарх Кирило (Гундяєв) а також великі підприємці Вадим Новінський і Віктор Нусенкіс, давні шанувальники московського варіанту православ'я.