Терористи скасувують у школах Луганська українську мову, а вчителі повинні працювати за їжу Рекомендовані

Вівторок, 23 вересня 2014 09:22 Автор  Оксана Козак Опубліковано в Україна у вогні Прочитано 1827 разів
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

21 вересня в так званому «Міністерстві освіти, науки, культури та релігії» ЛНР пройшли збори директорів шкіл. На зборах їм повідомили, що навчальний рік повинен бути відкритий з 1 жовтня.

Також у навчальних закладах ЛНР скасовують викладання історії України, української мови та літератури. Викладачам обіцяють оплачувати роботу продовольчими пайками. На даному зібранні викладацький склад задавав «міністерству» питання: про тарифікації, профільних предметів, навантаженні, і факультативним заняттям. Відповіді вчителям нове «міністерство» дати не змогло.

Тим часом, Луганські школярі провели миротворчу акцію «Від серця до серця» та попросять бойовиків «ЛНР» припинити війну.

Діти написали десятки листів, адресованих бойовикам з «ЛНР», в яких просять припинити війну.

 

Нагадаємо, в Луганську розвішені оголошення про прийом абітурієнтів до вишів. Школярам і майбутнім студентам обіцяють безкоштовне навчання. За повідомленням місцевих жителів, зараз в середній школі №20 в єдиному першому класі «вчиться» всього 13 дітей. До окупації обласного центру, в школі було не менше шести класів для першачків. Нагадаємо, в ЛНР створено так зване «Міністерство освіти, науки, культури та релігії» ЛНР.

 

Останнє редагування Вівторок, 23 вересня 2014 09:36