Таємницю про "звірства" солдат нацгвардії розкрито Рекомендовані

Середа, 05 листопада 2014 14:37 Автор  Опубліковано в Україна у вогні Прочитано 1938 разів
{youtube}up9pvryifsw{/youtube}

Після виходу в ефірі федерального каналу сюжету про хлопчину, нібито постраждалого від Національної гвардії України, облдержадміністрація встановила особу неповнолітнього і розшукала його «убитих» батьків.

Про це говориться в повідомленні на офіційному сайті ДонОДА.

«Хлопчик дійсно існує. Його звуть Станіслав. Він народився в 2002 році. Перебуває на обліку в службі у справах дітей Красноармійської райдержадміністрації як схильний до бродяжництва. Він неодноразово тікав з дому, потрапляв до притулку, звідки його повертали в родину.

У дитини є батьки, у яких велике домогосподарство в селищі Червоний Лиман Рівненського сільради Красноармійського району. Крім Станіслава в родині ще троє дітей, молодшому з яких два місяці », - розповіли в обладміністрації.

«Це хвора дитина з встановленим діагнозом. Він часто говорить неправду. Може ходити по селу і розповідати перехожим, що він усиновлений​​, хоча це не відповідає дійсності. Може збрехати про що-небудь іншому », - розповідає начальник служби у справах дітей облдержадміністрації Віра Сагайдак.

Як стверджують в адміністрації, батьки хлопця з жахом побачили на каналі «НТВ» сюжет про свого сина, де говорилося, що їх самих «вже немає в живих». Відразу звернулися до райдержадміністрації, де повідомили, що представники Національної гвардії України або інших військових формувань в їх сім'ю не приходили, тому не застосовували до них силу і тим більше не вбивали, як про це розповіли російські ЗМІ.

«Очевидно, що люди, які працюють журналістами каналу« НТВ », якимось незрозумілим способом знайшли безпритульного хлопця, який у звичній для себе манері втік з дому, увійшли до нього в довіру і дуже швидко на грунті брехні знайшли спільну мову з дитиною - Станіслав каже неправду, бо хворий, а представники колись шанованого телеканалу брешуть, бо свідомо стали звичайним інструментом в інформаційній війні проти України », - вважає заступник начальника управління інформаційної політики та з питань преси облдержадміністрації Ілля Суздалев, і додає, що використання дитини, тим більше нездорової, в брудній пропаганді є насамперед моральним злочином.

На прохання батьків допомогти встановити місцезнаходження їхнього сина, спеціалісти служби у справах дітей з'ясували, що Станіслава утримують в Донецьку. У так званій «ДНР» батькам запропонували з документами приїхати в захоплену будівлю облдержадміністрації.

Зараз через відсутність зв'язку з батьками облдержадміністрація не володіє інформацією, чи вдалося їм забрати хлопця.

Нагадаємо, російські ЗМІ вже не вперше використовують дітей в інформаційній війні проти України. Влітку відразу після звільнення Слов'янська повідомлялося про абсурдне розп'яття хлопчика на центральній площі міста, а з початку антитерористичної операції російські ЗМІ неодноразово розповідали про те, що представники Нацгвардії в звільнених населених пунктах їдять немовлят.

За матеріалами: http://socportal.info