Віталій Кличко в пошуках інвестицій для Києва Рекомендовані

Четвер, 06 листопада 2014 07:46 Автор  Olena Ivanchuk Опубліковано в Україна у вогні Прочитано 1210 разів
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Міський голова Києва, Віталій Кличко, з 1 по 3 листопада перебував з робочим візитом в Державі Ізраїль, в ході якого українська делегація взяла участь у бізнес-семінарі з представниками ізраїльських бізнесових кіл.

 

Головою метою візиту було заохочення інвестицій в Україну, а також ознайомлення зі здобутками ізраїльських міст, таких як Тель-Авів та Єрусалим.

“Усі ми зараз розуміємо, що це ризик – інвестувати в Україну, в якій йде війна. Але Україна має величезний потенціал. Україні потрібні колосальні зміни, реформи, нові технології і ми можемо ці зміни втілити.

Успішна Україна це те, що не подобається Росії” - розповів в рамках свого виступу на бізнес-семінарі Віталій Кличко.

До найбільш проблемних сфер столиці, які потребують фінансування, за словами Роберта Кьоніга з Київського інвестиційного агенства, належать впорядкування міського транспорту, впровадження електронного квитка та електронного самоврядування, будівництво наземних паркінгів, утилізація відходів тощо. “Ми також шукаємо кошти на добудову київського метро, впровадження міської електрички.

В планах є будівництво тунелів між двома берегами Дніпра, вартістю 400 мільйонів доларів. Також в місті найбільша проблема зі стоянками, машини паркуються на вулицях, вони всюди. - Розповів Роберт Кьоніг. Оскільки бюджет міста не дозволяє втілити в життя всі ці проекти, наша мета залучити інвестиційні кошти, знайти зацікавлених бізнесменів”.

Віталій Кличко також зустрівся з мером Єрусалиму, де ознайомився з особливостями місцевого самоврядування, а в Тель-Авіві мерові української столиці продемонстрували як працює цифрова система та система безпеки міської ради.

Репортаж Христини Максименко