Геноцид Українців. "Мамо, я скоро помру. Не ріжте ні брата ні сестру..." Рекомендовані

Понеділок, 24 листопада 2014 07:21 Автор  Марта Патика Опубліковано в Україна у вогні Прочитано 3229 разів
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Список партійних і радянських керівників, керівних співробітників ОДПУ та ДПУ УСРР, а також документів, що стали організаційно - правовою підставою для проведення в Україні політики Голодомору-Геноциду та репресій.

Оприлюднений СБУ список осіб та документів складений за її архівними матеріалами, що перелічує членів каральних органів — Об’єднаного державного політичного управління при РНК СРСР та Державного політичного управління УСРР періоду 1932-1933 років, а також документи, що були підписані ними особисто та стали організаційно-правовою підставою для скоєння Голодомору 1932-33 років в Україні і проведення масових репресій.

Як зазначають у Службі безпеки, архівні документи беззаперечно свідчать, що Голодомор-Геноцид 1932-1933 років став наслідком спланованих злочинних дій тоталітарного комуністичного режиму.

13 січня 2010 року своїм рішенням Апеляційний суд Києва підтвердив висновки слідчих Служби Безпеки України про організацію здійснення в 1932–1933 роках на території УСРР керівництвом більшовицького тоталітарного режиму — Йосипом Сталіним, В'ячеславом Молотовим, Лазарем Кагановичем, Павлом Постишевим, Станіславом Косіором, Власом Чубаром та Менделем Хатаєвичем — геноциду української національної групи, тобто штучного створення життєвих умов, розрахованих на її часткове фізичне знищення.

Працівники Державного архіву в місті Суми знайшли зовні непримітний аркуш пожовклого паперу, на якому була вказана справжня причина смерті 19-річного хлібороба Андрія Остапенка в 1933 році.

Мамо, мамо, я скоро помру,

Не рятуйте мене, не треба.

Не ріжте ні брата мого, ні сестру,

Бо не впустить нас бозя на небо.

А як серце моє навіки засне,

Не вбивайтеся з горя, нене.

Покладіть біля вишні в садочку мене

І лягайте самі коло мене.

Забринить понад нами бджола золота,

А та вишня весняної ночі

Накриватиме цвітом наші чола й уста,

І росою вмиватиме очі.

 

 

Останнє редагування Понеділок, 24 листопада 2014 07:45