В командах міністрів-іноземців будуть виключно українці

Середа, 03 грудня 2014 07:04 Автор  Оксана Козак
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Про це міністри розповіли на брифінгу після засідання Верховної Ради, на якому затвердили склад уряду

"В Україні є дуже багато людей, які добре розуміють економіку. Я їх знаю. Може, декого, кого я не знаю, мені будуть рекомендувати. Але буде прозорий процес, я не бачу жодних проблем зі створенням хорошої команди", - сказав міністр економіки Айварас Абромавічус.

Він також додав, що серед його заступників будуть українці, а не іноземці.

"Хочу щоб команда була українська, щоб всі були громадянами України. Головне, щоб була команда, яка залишиться в цій країні, яка навчить інших реформувати", - заявив новий керівник МОЗ Олександр Квіташвілі.

"Міністерство буде відкритим для молодих, амбітних, які зацікавлені у змінах і допомозі країні. Потрібна нова хвиля, нова кров. Буде відкритий конкурс (на посади), все буде прозоро. Будуть співбесіди і за їх результатами буде набрана команда", - сказав міністр охорони здоров'я.

У свою чергу міністр фінансів Наталія Яресько зазначила, що буде створювати команду професіоналів, не важливо, чи працюють вони вже в підпорядкованому їй відомстві, чи ні.

"Ця робота почнеться з завтрашнього дня. Ми будемо вирішувати, як будемо працювати. Ми повинні мати одні цінності, одне бачення, одні цілі в нашій роботі", - повідомила міністр фінансів.

Протягом 48 годин кожен міністр повинен оголосити про найважливіші напрями діяльності міністерства.

Нагадаємо, у вівторок, 2 грудня, Рада призначила новий склад Кабміну.

Президент України Петро Порошенко, він надав запрошеним на посади міністрів іноземцям громадянство України.

 

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається