Українцям дозволять вільно володіти вогнепальною зброєю?

Середа, 10 грудня 2014 12:32 Автор  Оксана Козак Опубліковано в Україна у вогні Прочитано 1271 разів
Оцініть матеріал!
(4 голосів)

У Верховній Раді України зареєстровано законопроект, який дозволяє українцям володіти зброєю

Народний депутат Сергій Каплін (фракція "Блок Петра Порошенка") зареєстрував у ВР проект закону, яким пропонується дозволити громадянам володіти вогнепальною зброєю.
Автор законопроекту висловив переконання, що надання громадянам права на придбання, володіння, носіння, застосування вогнепальної зброї дозволить їм захистися від свавілля влади, знизить криміногенну ситуацію (рівень злочинності, як стверджує Каплін, зменшиться на 17-22%) і створить передумови для мобілізації всього українського суспільства у разі зовнішньої загрози країні.

У разі ухвалення документу, громадянам з 18 років буде дозволено володіти вогнепальною зброєю за умови, що громадянин є психічно здоровим, не судимим та пройшов навчання в ліцензованих організаціях, що навчатимуть володіти зброєю.

"Законопроект передбачає право на купівлю будь-якої вогнепальної зброї, нарізної, гладкоствольної, крім кулеметів. Тобто, це фактично весь спектр зброї: від пістолетів і рушниць до автоматичних карабінів. Передбачено право на приховане носіння такої зброї", - додав виконавчий директор громадської організації "Українська стрілецька асоціація" Андрій Хаверчук.

Як гадаєте, чи потрібно українцям давати право на вільне володіння вогнепальною зброєю?

 

 

Останнє редагування Середа, 10 грудня 2014 12:54