Стало відомо, скільки коштуватиме біометричний паспорт для українців Рекомендовані

Четвер, 11 грудня 2014 14:04 Автор  Оксана Козак Опубліковано в Україна у вогні Прочитано 3963 разів
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Для українців новий біометричний паспорт для виїзду за кордон буде коштувати 518 гривень, його запровадять з 1 січня 2015 року

Про це повідомив голова Державної міграційної служби України Сергій Радутний.

За його словами, оформляти біопаспорти в ДМС готуються з нового року. Із січня будуть працювати тільки 30 пунктів оформлення, але через місяць обіцяють запустити їх у всіх відділеннях служби в Україні.

Щоб отримати документ, потрібно буде пред'явити внутрішній паспорт громадянина України, сфотографуватися, залишити відбитки вказівних пальців і поставити підпис на електронному планшеті. Ці дані будуть заносити на вбудований електронний чіп.

Друкувати паспорти буде поліграфкомбінат «Україна» — протягом 20 днів. Передбачено і прискорений режим — за тиждень. Коштувати такий паспорт буде 775 гривень.

Крім того, від внесення відбитків пальців та електронного чіпа можна буде відмовитися і оформити звичайний паспорт. Він буде коштувати дешевше — 461 гривню.

Усі закордонні паспорти, видані до нового року залишаться чинними, і змінювати їх на біометричні не обов’язково.

Як повідомляють українські ЗМІ, раніше керівник прес-служби Державної міграційної служби Сергій Гунько заявляв, що біометричний паспорт коштуватиме 15 євро.