#FreeSavchenko 23 день голодування Надії Савченко Рекомендовані

Понеділок, 05 січня 2015 10:21 Автор  Марта Патика Опубліковано в Україна у вогні Прочитано 1920 разів
Оцініть матеріал!
(2 голосів)

Сьогодні, у 23 день голодування української льотчиці Надії Савченко у московському СІЗО, активісти з різних країн світу розпочали медіа-кампанію #FreeSavchenko.

Метою цієї акції є надання міжнародній спільноті повної та коректної інформації про ситуацію із незаконним утриманням Н.Савченко у Росії.

Всі небайдужі користувачі соціальних мереж поширюють інформацію про льотчицю з хештегом #FreeSavchenko!

Нагадаємо, українська льотчиця і депутат Верховної Ради Надія Савченко вже четвертий тиждень поспіль продовжує голодування в московському слідчому ізоляторі. Голодування Надії Савченко триває з 13 грудня 2014 року. Вимога української льотчиці, — негайне звільнення із СІЗО.

Так, волонтери з Канади та США розпочали кампанію зі звільнення мужньої української льотчиці Надії Савченко та закликають усіх приєднуватися.

Американців обурюють дії Російської Федерації щодо української льотчиці Надії Савченко. Вони стурбовані 20-денним голодуванням Надії та у зв’язку з цим розпочинають кампанію зі звільнення льотчиці.

«Прямо зараз час для кожного з нас — це означає, що всі з вас, шановні читачі – повинні підняти дуже великий шум із цього приводу! Ми намагаємося створити величезну кампанію і сподіваюся, що кожне медіа, хто читає це, кожен чиновник і політик, який читає нас, і всі інші, хто читає нас, перепостять у twitter, Facebook, інших соціальних медіа, відправлять політикам, місцевим та національним газетам та інтернет-ЗМІ, щоб довести це до відома громадськості та не дати Кремлю робити те, що вони роблять з нею тихо під килимом», — йдеться у повідомленні.

5 січня оголошено днем боротьби за звільнення Надії Савченко та закликає всіх приєднуватися. Детальніше тут.