"Ми - за мир. Треба дати по зубах - ми дамо по зубах" – Порошенко про події на Донбасі

Середа, 11 лютого 2015 11:32 Автор  Оксана Козак
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Якщо сьогодні в Мінську не вдасться вирішити ситуацію на Донбасі дипломатичним шляхом, доведеться вводити воєнний стан в Україні.

Про це заявив глава держави Петро Порошенко.

Петро Порошенко наголосив, що Україна повинна бути готовою до двох сценаріїв – до миру та подальшої війни. Проте наголосив, що Київ виступає за мир.

"За час роботи на посаді Президента в мене, напевно, не було і не буде зустрічі більш важливої, ніж сьогоднішня зустріч в Мінську. І всі ви розумієте, що від результатів саміту буде залежати, чи вдасться нам зупинити агресора дипломатичним шляхом, чи ми будемо переходити на абсолютно інший режим",
— сказав Президент.

"Я думаю, що, на жаль, нам треба бути готовими до обох варіантів - і до миру (і я, і вся українська делегація будемо робити все для цього), і до того, щоб захищати країну", - зазначив Порошенко.

Президент також наголосив, що і він, і уряд, і Верховна Рада готові до прийняття рішення щодо введення воєнного стану по всій Україні.

"І я ні в якому разі не буду затримуватися із цим рішенням, якщо безвідповідальні дії агресора приведуть до подальшої ескалації конфлікту", — підкреслив Порошенко.

"Ніякої хвилі паніки, яку ворог намагається розгорнути смс, повідомленнями по телефону, роздачею різних каналів, про те, що нібито хтось у котлі і що треба бігти, і що нас кинули. Усе з точністю навпаки. Ми за мир. Треба дати по зубах - ми дамо по зубах. Треба захищати свою землю - будемо робити це до останнього", - сказав Порошенко на розширеному засіданні уряду в середу в Києві. Про це пише "Інтерфакс-Україна".

Нагадаємо, переговори в "нормандському форматі" відбудуться сьогодні в Мінську орієнтовно о 17:00 за київським часом.

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається