Мінські переговори знову поновлено, - ЗМІ

Четвер, 12 лютого 2015 08:08 Автор  Оксана Козак
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Після невеликої перерви політики знову сіли за стіл переговорів

Про це повідомляють журналісти, які перебувають у палаці Незалежності.

Крім того, міністр закордонних справ України Павло Клімкін повідомив: «Ми продовжуємо працювати, ми працюємо безперервно у всіх можливих форматах».

У Мінську близько 09:15 поновилися переговори між президентом України, Росії, Франції і канцлером Німеччини.

Раніше журналісти повідомили, що о 08:50 переговори завершилися. Зокрема, спочатку кімнату переговорів покинув президент України Петро Порошенко, і, забравши з собою український пул журналістів, пішов. За ним вийшов президент Росії Володимир Путін.

Переговори в Мінську в "нормандському форматі" тривають уже більш ніж 14 годин.

Результатом домовленостей має стати документ на 12-13 пунктів.

За повідомленням ЗМІ,  до публічного підписання готувався документ, але церемонію зірвали представники сепаратистів.

Про це Європейській правді розповіло європейське дипломатичне джерело, повідомлене про деталі перемовин на саміті у "Нормандському форматі" в Мінську.

"Захарченко і Плотницький не підписують компроміс, погоджений лідерами з Путіним. Роблять вони це за інструкцією самих росіян, які працюють на зрив домовленостей і на демонстрацію, нібито ДНР та ЛНР - самостійні суб'єкти переговорів", - розповів співрозмовник "Європейської правди".

"У критичний момент спостерігаємо дешевий театр. Але для всіх тут очевидно, що мир, схоже, не в їх інтересах Росії та її ставлеників", - додав співрозмовник.

Він також підкреслив, що за підсумками нічних переговорів позиція Меркель та Оланда, які представляють ЄС, та позиція України лишаються узгодженими.

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається