Wizz Air закриває свою українську авіакомпанію

Четвер, 26 березня 2015 10:16 Автор  Оксана Козак
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

З 20 квітня 2015 року, Wizz Air Hungary буде виконувати 8 рейсів в Україну та з України

Про це повідомляє прес-служба Wizz Air.

"Wizz Air Holdings (разом з дочірніми компаніями, "Wizz Air" або "Група") повідомляє про те, що буде продовжувати реструктуризацію діяльності в Україні. 4 червня 2015 року відбудеться відкриття бази в Києві, на якій буде базуватись один літак Airbus A320. Також 20 квітня "Візз Ейр Україна", авіакомпанія, яка наразі виконує 16 рейсів двома літаками, припиняє свою діяльність", - йдеться в повідомленні.

В авіакомпанії з жалем повідомляють, що були змушені прийняти таке рішення через тривалу напруженість у Східній Україні, девальвацію та нестійкість української гривні, обмеження платежів постачальникам у зв’язку з контролем за іноземною валютою і невизначеність нових порядків для авіації та обмеження, що можуть бути цим викликані. Як повідомлялося раніше, Wizz Air Ukraine вже скоротила кількість літаків з чотирьох до двох у першій половині 2014-го року, слідом за скороченням кількості літаків, що базуються в Києві, та призупиненням роботи в Донецьку.

Wizz Air Hungary відкриє нову оперативну базу в Києві з одним літаком.

"Ми розпочали процес виплати відшкодувань за скасовані рейси і просимо всіх клієнтів Wizz Air Ukraine частіше перевіряти свої поштові скриньки, тому що всі новини про відшкодування будуть надсилатися електронною поштою на адресу, вказану під час бронювання", - повідомили в компанії.

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається